Zakupu kociaka można dokonać dopiero po urodzinach, a odebrać po 13 tygodniu życia. Za Państwa namową zmieniamy reguły i teraz można rezerwować kociaki nie tylko po, ale i przed ich narodzeniem. Wpłacając 500 zł zadatku osobiście lub przelewem. Numer konta . Osoby, które zadeklarowały wcześniej chęć zakupu kotka i wpłaciły zadatek, przed narodzinami otrzymują jako pierwsze informacje o możliwości wyboru kociaka.

Nasza hodowla kotów bengalskich nie ogranicza praw kotom do hodowli jak i kotom na kolanka. Dlatego wszystkie nasze kociaki a w szczególności te do głaskania nie mają powodów do wstydu i namawiam nowych Właścicieli do uczestnictwa w wystawach.
Jak już wspomniałem wcześniej na stronie Hodowla Kotów Bengalskich, w tytule O mnie kociaki rasy bengalskiej potrzebują bardzo dużo uczucia miłości, troski i opieki. Ten czas jest bardzo ważny i będzie miał duże znaczenie na różne zachowania kota przez jego całe życie. Właśnie dlatego nie zamykamy naszych kociąt w pomieszczeniach, nie robimy „żłobków”, „przedszkoli”… Nasze kocięta biegają po całym domu i od małego uczone są pewnych zasad np: nie wchodzą na stół lub na blat w kuchni, nie boją się odgłosu odkurzacza. Dostosowują się do pory dnia i nocy. Takie zabiegi i obecność w domu małych dzieci oraz psa na pewno pomogą kotkom w dostosowaniu się do nowych reguł w nowym domu i pomogą w budowaniu dobrej relacji z nowym Właścicielem i jego otoczeniem.

Pamiętajmy jednak, że zakup kociaka to decyzja na wiele lat i powinna być wcześniej dogłębnie przemyślana. Dorośli , a przede wszystkim dzieci mogą mieć alergię na kota. To nie tylko przyjemność, ale też obowiązek. Kot nie traktuje nas jak człowieka, opiekuna tylko jak dużego kota. I dlatego będziemy musieli poświęcać mu czas na zabawę, rozmowę, głaskanie. Nowa, nie koniecznie super przyjemna czynność-sprzątanie kuwety. Jeżeli kot nauczy się otwierać drzwi, a my będziemy chcieli żeby nasz milusiński nie wchodził do danego pomieszczenia, zmuszeni będziemy do zamykania drzwi na klucz. Pamiętajmy o zabezpieczeniu okien, balkonów, tarasów. Nie zostawiajmy jedzenia w kuchni, czy różnych cennych łatwo tłukących przedmiotów. Kwiaty… (niektóre są trujące). Kociak dodatkowo obciąży nasz budżet, musimy kupić mu dobrą karmę, żwirek, w odpowiednim terminie zaszczepić lub odrobaczyć. Musimy koniecznie zapewnić opiekę kotu gdy będziemy wyjeżdżać na urlop, Święta czy wakacje.

Cena

Cena kociąt na kolanka zaczyna się od 3 tyś. zł. Natomiast cena kociąt do hodowli jest umawiana indywidualnie. Działamy legalnie nasza hodowla zgłoszona jest do US. Jak już wspomniałem zakup opiera się na umowie kupna-sprzedaży. Dodatkowo na prośbę nowego Właściciela może dostać opinię o stanie zdrowia kociaka wystawioną przez doktora z kliniki, która opiekuje się naszą hodowlą, koszt 85 zł.

NA TĘ CHWILE MAMY 2 WOLNE KOCIĘTA Z MIOTU  F

W celu rezerwacji, uzyskania informacji o spodziewanych miotach zapraszam do kontaktu.

Chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

 

We love bengal

Społeczność Sakalmoon. Grupa Facebook dla wszystkich miłośników kota bengalskiego, Właścicieli kotów z naszej hodowli. Tu możesz zadać pytanie, umieścić post, zobaczyć ciekawe zdjęcia, podzielić się swoim doświadczeniem.